اجلاس جهانی بازاریابی ewms2020

اجلاس جهانی بازاریابی “eWMS 2020” به رهبری پروفسور فیلیپ کاتلر، پدر بازاریابی نوین جهان، در تاریخ ۱۶-۱۸ آبان ماه سال 1399، با موضوع محوری “ایده‌هایی در زمانه بحران” و با حضور بیش از ۱۰۰ کشور جهان، به‌صورت آنلاین برگزار شد.

موسسه توسعه مدیریت و فن معنا، به عنوان همکار برگزارکننده این رویداد با رایزنی‌های صورت داده این امکان را فراهم آورد که این رویداد بزرگ جهانی در شرایط بحران کووید19 و تعطیلی مراکز آموزش عالی در ایران پوشش گسترده شود و  علاقه‌مندان بسیاری از مدیران، رهبران و متخصیصین حوزه های بزرگ و کوچک دنیای بازاریابی و کسب‌وکار از این بستر در ایران استفاده مفید بردند.

مفتخریم اعلام کنیم پروفسور احمد روستا –عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی- به نمایندگی از ایران و کشورهای فارسی زبان در جمع بیش از ۸۰ تن از سخنرانان برجسته بین‌المللی از شرکت‌ها، دانشگاه‌ها و مدارس کسب‌وکار معتبر سراسر جهان در “اجلاس جهانی بازاریابی” با موضوع «بازاریابی در شرایط دشوار»سخنرانی خواهند کردند.


اهداف اجلاس جهانی بازاریابی 2021:

  • گردهم آوردن افرادی همفکر از بین رهبران فکری جهان، سیاست‌گذاران، مدیران عامل‌ و شهروندان
  • کاوش، تجربه، تمرین و تبادل طرز فکر درست، اکوسیستم درست، استراتژی‌های درست و مدل‌های عملیاتی درست
  • خلق جهانی بهتر با امید، شادی و هماهنگی
  • واکنشی مناسب از طریق ثروت اقتصادی منسجم، رفاه اجتماعی، محیط مطلوب و درایت انسانی

 

 

اجلاس جهانی بازاریابی (WMS) از سال 2010، توسط فیلیپ کاتلر با هدف ایجاد جهانی بهتر از طریق بازاریابی تأسیس کرد، هدف این موسسه گسترش و توسعه فرهنگ بازاریابی نوآورانه در جهان است.

در سال 2020 با شیوع گسترده کووید 19 در سراسر جهان بنیاد کاتلر ایمپکت بر آن شد تا این رویداد را در قالب بستر آنلاین با نام (eWMS) برگزار کنند تا این بار از علاقه‌مندان در سراسر جهان دعوت به حضور کنند.

 

اجلاس جهانی بازاریابی eWMS در حقیقت نسخه الکترونیکی WMS است که از طریق آن در دو روز متوالی گردهمایی آنلاین آن برگزار شد. در این گردهمایی که به مدت ۴۸ ساعت و در تاریخ ۶ و۷ نوامبر سال ۲۰۲۰ (۱۶ و ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۹) برگزار  شد، از بیش از ۸۰ سخنران مطرح از سراسر دنیا دعوت به عمل آمد.

این برنامه مورد توجه میلیون‌ها نفر از فعالان اقتصادی و بازاریابی، مدیران، متخصصان و رهبران قرار گرفت.

اجلاس جهانی بازاریابی eWMS با این هدف طراحی شده است تا بتواند پاسخ‌ها و راه‌کارهای مناسب و مفیدی را برای ایجاد جهانی بهتر، سودآورتر و پایدار در روزهای بحرانی ارائه دهد.

 

تصاویری از اجلاس جهانی بازاریابی WMS به رهبری فیلیپ کاتلر در سال‌های گذشته

اجلاس جهانی بازاریابی

 

اجلاس جهانی بازاریابی

 

اجلاس جهانی بازاریابی

 

دیدن شرایط و نحوه ثبت‌نام اجلاس جهانی بازاریابی eWMS2022 در آبان ماه سال 1401